אי שם, בעיר מרכזית באיזור השרון, ישנם מקומות קסומים שערוכים ומחכים לארח ולהגשים את חלום החתונה שלכם. מי מאיתנו אינו חושק על להתחתן בקרבת איזור המגורים שלנו? מי מאיתנו אינו חושק במקום קסום, עם אווירה משפחתית שמאפשר לנו להפיק את אירוע החתונה שלנו באווירה משפחתית, חמה ונעימה עם הקרובים לנו מכל.
במידה והינכם חושקים בחתונה קטנה או בינונית, שתאפשר לכם לחוש את אהבת האורחים המוזמנים שמתרגשים מהחתונה שלכם ורוצים להיות שותפים לחווית האהבה ואיחוד חייכם. אירועים בהם אנו מזמינים את האנשים הקרובים לנו מכל, האנשים שאנו מעוניינים לשתף אותם באירוע האינטימי שלנו, לרקוד איתם עד אור הבוקר, ולראות את הדמעות הזולגות מרוב התרגשות מעמדת החופה עליה אנו עומדים.

אנו מזמינים אתכם לחגוג את אירוע החתונה המפואר שלכם באולם האירועים של 4B. במקום שקט המאפשר לנו לערוך את טקס החופה בצורה אינטימית במיוחד, באיזור המשולש של שלושת הערים המרכזיות ביותר בשרון (כפר סבא, רעננה והוד השרון), מקום בו דרכי ההגעה אליו כל כך פשוטים, ואווירת הביתיות מורגשת ומחממת את הלב למשתתפים באירוע.
אולם האירועים 4B הוקם ונבנה על ידי מספר שותפים, שבמהרה הפכו למשפחה אחת גדולה, אשר חוגגת ומתרגשת מדי חתונה עם החוגגים והאורחים. מתחם אירועים המאכלס עד 250 מוזמנים, מעוצב היטב על ידי מיטב אנשי המקצוע, עם עיצוב שולחנות, ברים איכותיים ומרשימים וגלריה מעוצבת מעץ סמוך לשולחנות האורחים בצבעים המותאמים על ידי מיטב האמנים בארץ, בנוסף למכשירים טכנולוגיים אשר מפיקים את חווית השמע והתאורה ברמה הגבוהה ביותר, בדיוק כפי שאירוע מיוחד כמו החתונה המפוארת שלך צריך להיערך.
אולם האירועים 4B גאה להציג את שירותי השף אבי שליסל, אחד השפים המוערכים ביותר במדינתנו הקטנה, אשר מציע מגוון רחב של מנות לבחירת בני הזוג עם טעם שפשוט אי אפשר לשכוח. קונספט קולינרי ומטבח מקצועי ועובדי צוות שנבחרו בקפידה, הוא שמוביל את מיטב הלקוחות שלנו, ומשווק את אולם האירועים שלנו מ”פה לאוזן”, ומלקוח מרוצה לחבריו ולמשפחתו.
אנו מזמינים אתכם לחוויה שתיחקק בזכרונכם לעד, וטעם שישאיר לכם חוויה מושלמת….