אולם אירועים בהרצליה והסביבה B4 מתחם שף לאירועים

הרצליה, העיר המזוהה באמצעות הפסל העתיק של הרצל בכניסה מכביש החוף (כביש 2), העיר שבורכה בחופים מדהימים, נקיים, אשר מארחים מאות אלפי תיירים מדי שנה, במלונות המרהיבים והיוקרתיים שלאורך רצועת החוף. עיר בה העסקים פורחים: בין אם מדברים על המסעדות באזורי התעשייה או על הטעמים והריחות שמפזרים המאכלים במסעדות על רצועת החוף. עיר הנראית בתצלום אווירי כמו השכונות היוקרתיות ביותר בארצות הברית – עיר שכל אחד מאיתנו לא היה מתנגד לבלות בה את שארית חייו, ויש שיגידו שאפילו שואף.

לצד אוכלוסייה איכותית, עסקים פורחים, מועדונים, מקומות תרבות שונים, וכמובן, החופים היפים ביותר שיש למדינת ישראל להציע, ישנם מגוון אולמות אירועים וגני אירועים ברחבי העיר. מרבית אולמות האירועים נמצאים בחלק הנקרא : “הרצליה פיתוח”, ומשלבים את נוף הים המקסים, עם האווירה המשמחת של החופש (בעיקר בגלל התיירים המבלים באזור) בזכות המועדונים והברים השונים שמפוזרים לאורך כל העיר.

גן אירועים בהרצליה

גני אירועים רבים, חלקם משלבים נוף לים, חלקם ידועים בעיקר בשל המטעמים והריחות של המאכלים, שמכינים השפים הטובים ביותר בארץ – העיר הרצליה ידועה בשל המסעדות השונות והמבחר הרחב של הארוחות שהעיר מציעה. מיטב השפים המוכרים והטובים ביותר בישראל (ויש שיגידו שגם במזרח התיכון) עובדים ושותפים באולמות האירועים המפוארים שבעיר. השפים, הם אלו שהופכים את השמות של אולמות האירועים למותגים כל כך גדולים בתעשייה של  חתונה בשרון , ומושכים מאות אלפי זוגות צעירים לערוך את החתונה, הרגע הקסום ביותר עבורם, עליו חלמו ואותו דמיינו לאורך כל חייהם, לבחור באולמות וגני האירועים שבעיר הרצליה, לארח את היום הקדוש שלהם.

אולם האירועים של B4 מושך אלפי זוגות צעירים ומשפחות שמעוניינות לחגוג את אירועי השמחה השונים שלהם, לחוות את האווירה הנעימה שהעיר הרצליה מציעה, בשילוב עם הפסטורליות והריחות המדהימים. מקום קסום בהוד השרון, כרבע שעה נסיעה מהעיר הרצליה, מקום אליו דרכי התחבורה רבות ופשוטות ביותר. מקום המשלב את השקט הטבעי, שכל כך חסר לנו בשנים האחרונות, עם שמחה עילאית המובילה לחגיגות עד אור הבוקר בקרב האורחים הקרובים אליכם ביותר אשר יעשו הכל על מנת להפוך את היום שלכם למאושר ביותר…